Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    0

    Braukt uz mājām ar sacīkšu auto līdz šim vēl nebija nācies! Izcils vakars! smile_mini.gif Paldies "Pingvīnu Cirxam" un citiem! smile_mini.gif

    • Lauvēns
      0

      Forši. Arī vēlētos izbraukt ar sacīkšu auto. smile_mini.gif

    • Dawgora
      0

      Firetruck > everything.

      Esmu braucis ar sportnieku, bet braukt ar ugunsdzēšamo... crazy.gif

  • Rocky__Lv
    0

    Kāpēc cilvēki joprojām netic, ka arī latvieši var uztaisīt labu mūziku? Audience Killers ir viens no piemēriem, ka var! https://t.co/Cld6lyMw

    • Styrnucis
      0

      Šitais čalits tokš no Balviem. Paralēlklasē mācījās.

    • Persepolis
      0

      Skan jau labi.

    • obsidian
      0

      Netic pārsvarā cilvēki, kuri neko nejēdz no mūzikas.

  • Rocky__Lv
    +1

    Pašmāju meistari @indygo band ar, manuprāt, šogad spēcīgāko iznākušo singlu "Minūtes un Stundas" - https://t.co/sDdiJCP1 Tas ir spēks!

  • Rocky__Lv
    +1

    Šodiena ar @RadioNaba... Gada kopsavilkums taču jeb pašu sabalsotais dziesmu top 100! Ausīm te - https://t.co/O8yHPlkx vai 93.1 Fm smile_mini.gif )

    • pirtnieks3
      +1

      Paldies! Tiešām nenožēloju, ka beidzot pārkāpu saviem stereotipiem par radio naba, kā pilnīgu krūmu radio, un ieslēdzu. Iespējams, atradu jaunu, iemīļotāko radio.

    • obsidian
      0

      Yay!

  • Rocky__Lv
    0

    Vajadzētu ieviest noteikumu, ka visiem tik forši jāuzņem ciemiņi, kā @annalovesgreen un @zhetoms! smile_mini.gif )

  • Rocky__Lv
    +1

    Perfekts rīts! Mmmmm... smile_mini.gif

    • Zaps
      +2

      Jau kādu laiku nezinu tādu jūtiņu.

      • Lauvēns
        +1

        Man tādi rīti ir tad, kad ir brīvdienas. smile_mini.gif

      • Riggins
        +1

        Nav ne vainas, jāpakārto mazliet visu a to garlaicīgi.

    - 1 - 2 - 3 - ... - 61 - 62 - 63 - ... - 301 - 302 - 303 -