Iestrēdzis laukos, bet laimīgs.
Rocky__Lv miniblogs
- 0
QQuantum 26.12.2012. 14:32
Es katru dienu esmu laukos un nesūdzos par to, ka buutu nelaimiigs ^^ Laukiem nav ne vainas.
- 0
Rocky__Lv 25.12.2012. 16:59
Baudam sveču gaismu, atkal elektrība ku-kū. Nav jau nemaz tik slikti, pat patīkami vakarēt tumsā pie vienas svecītes. https://t.co/LVVg96Lo
- 0
Rocky__Lv 25.12.2012. 13:45
Vakar Mazā Jugla vēl bija pilnībā aizsalusi.. Tagad kā strauji atnākušā pavasarī. Bļitkotājiem jau gan tas netraucē.
https://t.co/uVj9mWuj - 0
Rocky__Lv 25.12.2012. 13:21
Perfekts sniegs sniegavīru celšanai.. Nostaļģija, atceroties laikus, kad gribēju uztaisīt Sniegavīru Rūpnīcu... ^^
- 0
Rocky__Lv 25.12.2012. 01:18
"@RigasLaiks: Pasaulē visam jānotiek lēnām un nepareizi
" Maza Ziemassvētku atziņa.Pasaulē visam jānotiek lēnām un nepareizi (Blumbergs, Veņička, Tīrons) pic.twitter.com/azTdrilh
— Rigas Laiks @ (@RigasLaiks) December 24, 2012
« - 1 - 2 - 3 - ... - 62 - 63 - 64 - ... - 301 - 302 - 303 - »






