Lūdzu, tikai nesakiet, ka atkal būšu slims.
Rocky__Lv miniblogs
- 0
Rocky__Lv 26.10.2012. 14:42
Jāuzteic Mēness ielas 15. namu par notīrīto ietvi, tur šodien normāla iešana. Visur citur uz trotuāriem slapjdraņķis. :/
- 0
Rocky__Lv 26.10.2012. 11:33
Ārā viss balts, klasē - liegas flautas skaņas. #Piektdiena ar tēlniekiem.
-
- 0
Lauvēns 26.10.2012. 09:28
Man patīk kad vakaros ir patukšas skolas, un vel kad sniegs, tad ir forši.
« - 1 - 2 - 3 - ... - 88 - 89 - 90 - ... - 301 - 302 - 303 - »










