Beidzot mājās.. . Uztaisīju nakts braucienu ar velosipēdu uz Mežaparku. Tīīīīk skaisti - viss ceļš vienās lapās, tumsa, kas mijas ar laternu gaismu, mērens vējiņš, kas svilpo gar ausīm... Tagad patīkams nogurums, silta tēja un medus. Jauku vakaru.
Rocky__Lv miniblogs
- +1
Rocky__Lv 21.10.2012. 23:52
- 0
Rocky__Lv 21.10.2012. 20:19
Var just, ka atnācis lapkritis - naktī parkā vairs nevar atšķirt, kur taciņa, kur zāle - visur krāsainas lapas
- 0
Rocky__Lv 21.10.2012. 14:39
Pieminot A.Eglīti viņa 100. dzimšanas dienā. Patīkami, ka tik daudz cilvēku. https://t.co/05T9O6FE
- 0
Rocky__Lv 21.10.2012. 14:48
Piemiņas pasākumā uzstājās arī NA koris. Skanēja ļoti labi!
https://t.co/MmerZNxP - 0
Rocky__Lv 21.10.2012. 01:37
I have spent 1.47 hours on Twitter today. See how much you have: https://t.co/likPft9z
- 0
Rocky__Lv 20.10.2012. 20:01
Šoziem būs ļoti daudz skābētu kāpostu ēšanai... Šodien kopīgi par to parūpējāmies.
- 0
Siamese 20.10.2012. 20:12
Heh, pašu skābēti kāposti... tā jau gardi, bet lielos daudzumos nevaru ieēst. Saka, ka tas esot viens no labākajiem C vitamīna avotiem.
« - 1 - 2 - 3 - ... - 90 - 91 - 92 - ... - 301 - 302 - 303 - »










