Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    +1

    Beidzot mājās.. . Uztaisīju nakts braucienu ar velosipēdu uz Mežaparku. Tīīīīk skaisti - viss ceļš vienās lapās, tumsa, kas mijas ar laternu gaismu, mērens vējiņš, kas svilpo gar ausīm... Tagad patīkams nogurums, silta tēja un medus. Jauku vakaru. smile_mini.gif

    • Zaker172
      0

      Kāds tur jauks vakars.. skolas parādi un miedziņš nāk...

    • Hibs
      0

      Vai tu biji piebraucis pie Ķīšezera?

      • Rocky__Lv
        0

        Jap, uz brīdi apstājos pie Ķīša. smile_mini.gif

    • Rocky__Lv
      0

      Var just, ka atnācis lapkritis - naktī parkā vairs nevar atšķirt, kur taciņa, kur zāle - visur krāsainas lapas smile_mini.gif

      • Persepolis
        0

        Bet patīkami.

      • Hibs
        0

        Ko tu naktī dari parkā?

    • Rocky__Lv
      0

      Pieminot A.Eglīti viņa 100. dzimšanas dienā. Patīkami, ka tik daudz cilvēku. https://t.co/05T9O6FE

    • Rocky__Lv
      0

      Piemiņas pasākumā uzstājās arī NA koris. Skanēja ļoti labi! smile_mini.gif https://t.co/MmerZNxP

    • Rocky__Lv
      0

      I have spent 1.47 hours on Twitter today. See how much you have: https://t.co/likPft9z

      • e35
        0

        0h 0min 0s

      • Rubļiks.
        0

        Wat, es pat tur nēesmu reģistrējies.

      • Rocky__Lv
        0

        Šoziem būs ļoti daudz skābētu kāpostu ēšanai... Šodien kopīgi par to parūpējāmies. smile_mini.gif

        • Siamese
          0

          Heh, pašu skābēti kāposti... tā jau gardi, bet lielos daudzumos nevaru ieēst. Saka, ka tas esot viens no labākajiem C vitamīna avotiem.

      - 1 - 2 - 3 - ... - 90 - 91 - 92 - ... - 301 - 302 - 303 -