Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    0

    ''P.S. es Tevi mīlu!'' jeb Čipsis un Dullais ir ļoti, ļoti lipīgi. Klausāms un iegūstams te - https://t.co/zDvENZrF

    • Stoned
      0

      Tiesam labs albums <3

    • Rocky__Lv
      0

      ''Neģēlis Mēness.. Rāda man ceļu!'' Viens no pēdējā laika labākajiem koncertiem. https://t.co/jxGfvUy1 Paldies, lai neiznāk čiks! smile_mini.gif

    • Rocky__Lv
      0

      Starp citu, ja ātri vajag jaunu e-pastu vienreizējai lietošanai.. - https://t.co/DhDPhJOl

      • shevijs
        0

        Kolumbs augšām cēlās.

    • Rocky__Lv
      0

      Ja kāds nokavēja, bet grib redzēt dok. filmu par Abrenes atdošanu - to bez maksas var noskatīties https://t.co/pqgaY7Rp arhīvā. Cet. 21:10

      • latvian1111
        0

        Lnt? Un paldies par atgādināšanu. Gribēju noskatīties, iespējams ka esmu jau redzējis kaut kad agrāk, vai arī tā ir kāda jaunizveidotā?

        • Rocky__Lv
          0

          Tā ir jaunizveidota. Jā, LNT.

    • Rocky__Lv
      +1

      Tieši šobrīd LNT rāda dokumentāu filmu par Abrenes atdošanu Krievijai.. Tiem, kuri sēž mājās - jāredz!

      • Gek
        +1

        Funny thing - man iet tv3 un nestrādā pults, tāpēc nevar pārslēgt kanālus biggrin_mini2.gif

        • kilsanta
          0

          Varētu būt interesanta.

        • Lauvēns
          0

          Paldies tev.

      • Rocky__Lv
        0

        Šovakar ''Čipsis un Dullais'' @NABAKLAB , bet ne tikai.. Šovakar arī pirmās saaukstēšanās pazīmes @trakais18. sad_mini.gif

        • Wildcat
          0

          Klausījies raidījumu skaņu mežs, tur bija par pasaulē sliktāko mūziku.. baigi labas bija.

          • Rocky__Lv
            0

            Jap, jap. smile_mini.gif

            • Wildcat
              0

              Tas bija wnk awesome!!!
              Btw, radionabai gaidāma jauna mājaslapa.

      - 1 - 2 - 3 - ... - 91 - 92 - 93 - ... - 301 - 302 - 303 -